Ogłoszenia XXVI Niedziela zwykła – 27.09.2020

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10:00 i 12:00 pięćdziesięcioro sześcioro dzieci przystąpi do I Komunii św. Otoczmy te dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.
  2. We wtorek przeżywać będziemy Święto Patronalne naszej Parafii, zapraszamy na Msze św. o godz. 8:00, 16:00 dla dzieci w ramach Białego Tygodnia oraz na sumę odpustową o godz. 18:00, której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi ks. Prałat Krzysztof Waligóra, wykładowca Katolickiej Nauki Społecznej w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-praskiej i proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Warszawie.
  3. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc październik szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na wspólne nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na nabożeństwo Godziny św., którą poprowadzi róża św. Józefa, św. Michała Arch. oraz św. Maksymiliana M. Kolbe.
  5. W piątek spowiedź od godz. 16:30.
  6. W piątek i sobotę odwiedziny chorych po wcześniejszym zgłoszeniu. 
  7. W przyszłą niedzielę w Bykowie o godz. 11:00 dwoje dzieci przystąpi do I Komunii św. a o godz. 15:00 w Długołęce osiemnaścioro dzieci przeżywać będzie rocznicę I Komunii św. Pamiętajmy o tych dzieciach i rodzicach  w naszych modlitwach.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Żywego Różańca po sumie o godz. 12:00.
  9. Od minionego piątku w godzinach od 8:00 do 21:00 nasze dzwony wybijają godziny i kwadranse. Bóg zapłać rodzinie państwa Spigiel za ufundowanie mechanizmu zegarowego. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *