Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.

  1. Przypominamy, że obecnie może w kościele przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przekłada się to na: 22 osoby w Długołęce, 18 osób w Bykowie, 6 osób w Kamieniu. Prosimy o zachowanie tych ograniczeń.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17:00.
  3. Zachęcamy szczególnie w czasie Wielkiego Postu, do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia, a także do wspólnej trzydziestominutowej adoracji w ciszy we wtorki i czwartki po wieczornej Mszy św. 
  4. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 8:30, 16:30 dla dzieci, 17:00 w Bykowie, 18:30 i 20:00 dla młodzieży.
  5. W Wielkim Poście w ramach środowej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, kazania katechizmowe na temat: „Grzechy główne – pomoc w wielkopostnym rachunku sumienia”. W najbliższą środę pierwszy grzech główny – pycha.
  6. Rekolekcje rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu (21.03.) i poprowadzi je ks. Bartłomiej Błoński. Otoczmy księdza rekolekcjonistę naszą modlitwą.
  7. Trwa nabór do nowotworzonej Róży różańcowej podejmującą modlitwę rodziców za dzieci. Modlitwa ta polega na odmawianiu jednej dziesiątki różańca codziennie w intencji swoich dzieci. Ta jedna dziesiątka różańca włącza się w cały różaniec odmawiany codziennie za dzieci. Chętni do wspólnej modlitwy proszeni są o zgłoszenie się do ks. Jarosława.
  8. Do wieczności z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odszedł Czesław Musiał. Módlmy się o dar nieba dla niego… 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *