Ogłoszenia I Niedziela Wielkiego Postu

  • Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla Ukrainy. Pomoc będzie przekazana przez Caritas.
  • W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi krzyżowej w piątki o godz. 8:30, 16:30 dla dzieci, 17:00 w Bykowie, 18:30 i o 20:00 dla młodych. A w Niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17:00. Zachęcamy także do adoracji Najświętszego Sakramentu w cichej modlitwie, we wtorki i czwartki od godz. 18:30 do 19:00. W czasie adoracji   możliwość spowiedzi.
  • W Wielkim Poście w ramach środowej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, kazania katechizmowe na temat: Warunki dobrej spowiedziW najbliższą środę pierwszy warunek dobrej spowiedzi: Rachunek sumienia.
  • Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu i poprowadzi je ks. Piotr Rozpędowski. Spowiedź wielkopostna we wtorek 5 kwietnia. 
  • Chętnych do włączenia się w śpiew w czasie Triduum Paschalnego, zapraszamy na próby chóru w soboty po wieczornej Mszy św. do sali na plebani.
  • Osoby zapisane na pielgrzymkę do Włoch, prosimy o wpłacanie zaliczki w wysokości 750 zł. Pozostało jeszcze dziesięć miejsc wolnych.
  • Urząd Gminy Długołęka zwraca się z prośbą do osób, które przyjęły już uchodźców z Ukrainy do swoich domów o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Gminy. Pomoże to ustalić dokładną liczbę uchodźców na terenie gminy ale również w podejmowaniu działań zapewniających edukacje dla dzieci uchodźców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.