Ogłoszenia II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 02.01.2022 r.

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca
  2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Porządek Mszy św. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00, 18:00 i 20:00. Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. O godz. 17:00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu „O Matko i Córko”.
  3. Od poniedziałku 3 stycznia do 1 lutego włącznie Msze św. w tygodniu tylko rano z wyjątkiem środy i soboty.
  4. Najbliższy piątek jest pierwszym miesiąca chorych odwiedzimy od godz. 9:00. Możliwość spowiedzi od godz. 16:30. Po wieczornej Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania Najświętszemu Sercu. Młodych zapraszamy na Mszę o godz. 20:00.
  5. W drugi dzień Świąt, Kolędnicy Misyjni zebrali kwotę 3250 zł., która zostanie przekazana przez Papieskie Dzieła Misyjne na cele edukacyjne w krajach misyjnych. Bóg zapłać za wsparcie a także jeszcze raz dziękujemy Kolędnikom Misyjnym.
  6. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w „Kursie Nowego Życia – czyli w weekendzie spotkania z realnie działającym Bogiem”, który odbędzie się w domu parafialnym od piątkowego wieczoru 21 stycznia do niedzielnego południa 23 stycznia. Kurs/rekolekcje przeznaczony są dla osób pełnoletnich. Zapewniamy opiekę nad dziećmi a szczegóły i zapisy na stronie www.sne.wroclaw.pl
  7. Rozpoczynamy w naszej wspólnocie Wizytę Duszpasterską – na życzenie. W związku z trwającą pandemią prosimy o zachowanie wszelkich form ostrożności. Jeśli w rodzinie zapraszającej na Kolędę są chorzy lub któryś z członków rodziny źle się czuje, prosimy o poinformowanie nas o tym przed przybyciem do domu. Prosimy, aby domownicy w czasie wizyty księdza mieli zakryte usta i nos. 
  8. Na czas Kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie ważne sprawy można załatwiać po porannych Mszach a w środę i w sobotę po wieczornych. 
  9. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: Zofia i Andrzej Piłat, Janina Piwińska i Łucja Kulik. Prośmy dla nich o dar szczęśliwej wieczności … 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *