Ogłoszenia II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.

1. Przypominamy, że obecnie może w kościele przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przekłada się to na: 22 osoby w Długołęce, 18 osób w Bykowie, 6 osób w Kamieniu. Prosimy o zachowanie tych ograniczeń.
  2. Dziękujemy ks. Piotrowi Rozpędowskiemu za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na wsparcie misji i misjonarzy w ramach dzieła Ad Gentes.
  4. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17:00.
  5. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 8:30, 16:30 dla dzieci, 17:00 w Bykowie, 18:30 i 20:00 dla młodzieży.
  6. W Wielkim Poście w ramach środowej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, kazania katechizmowe na temat: „Grzechy główne – pomoc  w wielkopostnym rachunku sumienia”. W najbliższą środę: chciwość i nieumiarkowanie.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca
  8. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina św., którą poprowadzi Róża św. Wojciecha i św. Józefa. W Bykowie spowiedź od 16:30 i o 17:00 Msza św.
  9. W piątek ks. Proboszcz odwiedzi chorych po wcześniejszym ich zgłoszeniu. Spowiedź św. od 16:30 do 18:00 oraz w czasie Drogi Krzyżowej o godz. 20:00. Po wieczornej Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania
  10. W sobotę o 8:00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi. Ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych po wcześniejszym zgłoszeniu
  11. W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  12. Do wieczności z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odeszła Anna Sokołowska. Módlmy się o dar nieba dla niej…