Ogłoszenia II Niedziela zwykła – 16.01.2022 r.

  1. Najbliższa środa jest trzecią miesiąca, dlatego w ramach Nowenny kazania z cyklu: „Modlitwa psalmami”. Pochylimy się wspónie nad Psalmem 4 – Modlitwa i napomnienie
  • Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w „Kursie Nowego Życia – czyli w weekendzie spotkania z realnie działającym Bogiem”, który odbędzie się w domu parafialnym od piątkowego wieczoru 21 stycznia do niedzielnego południa 23 stycznia. Kurs/rekolekcje przeznaczony są dla osób pełnoletnich. Zapewniamy opiekę nad dziećmi a szczegóły i zapisy na stronie www.sne.wroclaw.pl
  • Do najbliższego czwartku włącznie Msze św. będą odprawiane tylko rano z wyjątkiem środy. Od piątku Msze św. rano i wieczorem
  • W naszej wspólnocie trwa Wizyta Duszpasterska – Kolęda na życzenie. W związku z trwającą pandemią prosimy o zachowanie wszelkich form ostrożności. Jeśli w rodzinie zapraszającej na Kolędę są chorzy lub któryś z członków rodziny źle się czuje, prosimy o poinformowanie nas o tym przed przybyciem do domu. Prosimy, aby domownicy w czasie wizyty księdza mieli zakryte usta i nos. 
  • Na czas Kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. Wszystkie ważne sprawy można załatwiać po porannych Mszach.
  • Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: Maria Kiznal. Prośmy dla niej o dar szczęśliwej wieczności … 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.