Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022 r.

  • W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi krzyżowej w piątki o godz. 8:30, 16:30 dla dzieci, 17:00 w Bykowie, 18:30 i o 20:00 dla młodych. A w Niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17:00.
  • W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. o godz. 8:00, 17:00 w Bykowie i 18:00. Jest to również Światowy Dzień Życia. Na Mszy św. o godz. 18:00 rozpoczęcie duchowej adopcji dziecka poczętego. W ten dzień również Ojciec św. dokona zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy o godz. 17:00 na nabożeństwo różańcowe z aktem zawierzenia w łączności z Ojcem św.
  • W poniedziałek 28 marca, będziemy przeżywać w naszej Wspólnocie Dzień Wynagrodzenia za profanacje Najświętszego Sakramentu, która dokonała się w naszym kościele w Wielki Poniedziałek 28 marca 1453 r. oraz za współczesne profanacje dokonujące się na świecie. W tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu a o godz. 18:00 procesja pokutna z Najświętszym Sakramentem na placu kościelnym i Msza św., której przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi o. Maksymilian Damian OFM.
  • Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału – w przełożonym z powodu pandemii – kursie Nowe Życie. Jest to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem. Kurs odbędzie się w sali na plebanii w Długołęce w dniach 1-3 kwietnia 2022 (od piątku wieczorem do niedzielnego południa). Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Koszt: 90 zł. Zapisy i szczegóły na stronie: www.sne.wroclaw.pl
  • Na stadionie lekkoatletycznym w Długołęce w poniedziałek, środę i piątek w godz. 10:30-14:00, 17:00-18:00 działa punkt wspomagania mieszkańców Długołęki i okolic goszczących uchodźców. Wydawana jest żywność, środki czystości i odzież. Kto chciałby podzielić się żywnością długoterminową może ją również przynosić na stadion w godzinach działalności punktu. W niedzielę od 12:00 do 14:00 odbywa się kiermasz bezpłatny odzieży dla naszych gości z Ukrainy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.