Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu – 7.03.2021 r.

  1. Przypominamy, że obecnie może w kościele przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przekłada się to na: 22 osoby w Długołęce, 18 osób w Bykowie, 6 osób w Kamieniu. Prosimy o zachowanie tych ograniczeń.
  2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca po sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  3. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym, dzisiaj o godz. 17:00.
  4. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 8:30, 16:30 dla dzieci, 17:00 w Bykowie, 18:30 i 20:00 dla młodych.
  5. W Wielkim Poście w ramach środowej Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, kazania katechizmowe na temat: „Grzechy główne – pomoc w wielkopostnym rachunku sumienia”. W najbliższą środę: zazdrość.
  6. Za tydzień II Niedziela miesiąca. Taca przeznaczona będzie na Fundusz Remontowy naszego kościoła. W miniony poniedziałek przystąpiliśmy do naprawiania ogrodzenia cmentarza od ul. Jarzębinowej. Zostały już założone wszystkie przęsła i będzie też zamontowana brama wjazdowa. Została też dokonana wycena gazowania kościoła w Bykowie – koszt to 24 600 zł.
  7. Na stoliku z gazetami wystawiona jest skarbona na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać za składane ofiary.
  8. Do wieczności z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odszedł Jerzy Kowalczyk. Módlmy się o dar nieba dla niego… 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *