Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu

  1. W związku ze Stanem Epidemicznym w naszym kraju, obowiązuje możliwość skorzystania z dyspensy udzielonej przez Ks. Arcybiskupa od obowiązku udziału niedzielnej Mszy św. Każdy korzystający z dyspensy jest zobowiązany do uczestnictwa we Mszy św. transmitowanych przez redio lub telewizję.
  2. Do czasu ustania Stanu Epidemicznego odwołane są w naszej Parafii wszystkie spotkania formacyjne i modlitewne. 
  3. Odwołany jest wspólnie odmawiany różaniec codziennie o godz. 17:20, Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15:00, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17:00, Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30 i 20:00. Prosimy, aby wszystkie te modlitwy i nabożeństwa, były odmawiane prywatnie.
  4. Natomiast nie ulega zmianie plan Mszy św. w niedzielę i w tygodniu.
  5. Nie ulega zmianie adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i czwartek po wieczornej mszy św., oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek po porannej i wieczornej Mszy św.
  6. Nasza Parafia – w poniedziałek 16 marca – otwiera punkt pomocy dla ludzi starszych, którzy pozostają w domu. Wolontariusze będą w tym czasie robić zakupy. Dyżur telefoniczny trwał będzie w godz. 8:00-18:00 pod numerem telefonu parafii (71 315 21 95). Prosimy, aby ludzie starsi, chcący skorzystać z pomocy, mieli przygotowaną listę zakupów oraz pieniądze. Wolontariusz po przyjeździe do domu okaże pismo potwierdzające jego tożsamość. Zabierze listę zakupów, pieniądze, a po powrocie okaże paragon i rozliczy się z gotówki. Pomoc ta będzie działać sześć dni w tygodniu. Prosimy o przekazywanie tej informacji.
  7. Wszystkie bieżące informacje są umieszczane na profilu Fb naszej Parafii oraz na stronie internetowej dlugolekaparafia.pl
  8. Do wieczność z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odeszli Marian Piotrowski i Edward Dudek. Prośmy dla nich o radość nieba…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *