Ogłoszenia III Niedziela Wielkiej Nocy

  1. W związku z przedłużeniem Stanu Epidemii w naszym kraju, przypominamy, że Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Z naszego kościoła transmitowane są wszystkie Msze św. i nabożeństwa. Przypominamy, że w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie parafialnej przedstawia się to w następujący sposób: w kościele parafialnym 22 osoby, w kościele w Bykowie 18 osób i w kaplicy w Kamieniu 6 osób. Prosimy o zachowanie tego ograniczenia a także o zakrywanie ust i nosa w czasie pobytu w kościele i na liturgii.
  2. W piątek rozpoczynają się nabożeństwa majowe, które odprawiane będą codziennie o godz. 17:30. W tegorocznych nabożeństwach szczególnie towarzyszyć nam będzie osoba Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy do uczestnictwa w majówkach w naszym kościele i za pośrednictwem internetu.
  3. Również w piątek przypada wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika a także I piątek miesiąca. Z powodu trwającej pandemii nie będzie odwiedzin chorych. Możliwość spowiedzi od godz. 16:30. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę 2 maja – z racji na okres Wielkiej Nocy – przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 w Bykowie, 12:00 w intencji Ojczyzny i o godz. 18:00.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym czasie wspierają naszą parafię swoimi ofiarami i modlitwami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *