Ogłoszenia IV Niedziela Wielkanocna

  1. W związku ze Stanu Epidemii w naszym kraju, przypominamy, że w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie parafialnej przedstawia się to w następujący sposób: w kościele parafialnym 22 osoby, w kościele w Bykowie 18 osób i w kaplicy w Kamieniu 6 osób. Prosimy o zachowanie tego ograniczenia a także o zakrywanie ust i nosa w czasie pobytu w kościele i na liturgii.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17:30. W tegorocznych nabożeństwach szczególnie towarzyszy nam osoba Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego. W miesiącu maju środowa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, połączona będzie z nabożeństwem majowym, dlatego prosimy, aby intencje na nowennę składać przed rozpoczęciem nabożeństwa majowego.
  3. We wtorek i czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na 30 min. adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  4. W piątek przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika głównego Patrona Polski.
  5. W przyszłą niedzielę z racji V Niedzieli Wielkanocnej obchodzić będziemy w naszej wspólnocie odpust Eucharystyczny dla upamiętnienia odnalezienia Najświętszego Sakramentu po dokonanej profanacji. Sumę odpustową o godz. 12:00 odprawi i Słowo Boże – przez całą niedzielę – wygłosi ks. prof. dr hab. Włodzimierz Wołyniec Rektor PWT we Wrocławiu. W związku z trwającą pandemią uroczystości odpustowe zostaną odprawione z zachowaniem obowiązującego prawa. Zachęcamy do uczestnictwa w kościele, ale także za pośrednictwem internetu.
  6. Życząc wszystkim błogosławionej Niedzieli i radosnego świętowania Święta Konstytucji III Maja, dziękujemy za Waszą troskę o potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *