Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022 r.

  1. Informujemy, że od jutra nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.
  2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi krzyżowej w piątki o godz. 8:30, 16:30 dla dzieci, 17:00 w Bykowie, 18:30 i o 20:00 dla młodych. A w Niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17:00.
  3. W poniedziałek będziemy przeżywać w naszej Wspólnocie Dzień Wynagrodzenia za profanacje Najświętszego Sakramentu, która dokonała się w naszym kościele 28 marca 1453 r. oraz za współczesne profanacje dokonujące się na świecie. Jutro adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8:30 a o godz. 18:00 procesja pokutna na placu kościelnym i Msza św., której przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi o. Maksymilian Damian OFM.
  4. W przyszłą Niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które prowadzić będzie ks. Piotr Rozpędowski. Plan wywieszony jest w gablocie oraz na stronie internetowej parafii. Dzień spowiedzi we wtorek 5 kwietnia.
  5. Wraz z wiosną chcemy wrócić do zajęć z aerobiku. Chętnych zapraszamy na pierwsze ćwiczenia i spotkanie organizacyjne w środę o godz. 19:00 do sali na plebani. Zajęcia w pogodne i ciepłe dni będą odbywały się na powietrzu. Prowadzącym będzie nasz parafianin wicemistrz Polski w sztafecie.
  6. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału – w przełożonym z powodu pandemii – kursie Nowe Życie. Jest to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem. Kurs odbędzie się w sali na plebanii w Długołęce w dniach 1-3 kwietnia 2022 (od najbliższego piątku wieczorem do niedzielnego południa). Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Koszt: 90 zł. Zapisy i szczegóły na stronie: www.sne.wroclaw.pl
  7. Przypominamy o pielgrzymce do Włochy: św. Rita w Casci, Toskania z Florencją, Sieną i Pizą oraz z wypoczynkiem nad morzem i toskańską biesiadą. Termin 25.06 – 4.07. Koszt 1500 zł + 300 euro. Od 1 maja Włochy znoszą wszystkie obostrzenia łącznie z paszportem covidowym. Zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. tel. 607 153 400)
  8. Jutro przy hotelu u Janów odbędzie kolejna akcja oddawania krwi. Krew można oddać w godz. 9:00 – 13:00.
  9. Od dzisiaj na stoliku pod chórem wystawiona jest skrzynka, do której można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.