Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. W związku ze Stanem Epidemii w naszym kraju, istnieje możliwość skorzystania z dyspensy udzielonej przez Ks. Arcybiskupa  od obowiązku udziału niedzielnej Mszy św. Każdy korzystający z dyspensy jest zobowiązany do modlitwy i uczestnictwa we Mszy św. transmitowanych przez redio lub telewizję. Z naszego kościoła transmitowane są wszystkie Msze św. i nabożeństwa. Transmisje można włączyć za pomocą strony internetowej naszej parafii dlugolekaparafia.pl
  2. Odwołane zostają rekolekcje parafialne, które miały rozpocząć się w przyszłą niedzielę. Odwołana zostaje też spowiedź wielkopostna, która była zapowiedziana na poniedziałek 30 marca. 
  3. Spowiedź wielkopostna w naszej wspólnocie będzie rozłożona w czasie. Od poniedziałku 30 marca do Wielkiej Środy z wyjątkiem Niedzieli Palmowej, spowiadać będziemy od 7:30 do porannej Mszy, a także od godz. 17:00 do wieczornej Mszy św. oraz w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu we wtorki i czwartki. W czasie oczekiwania na spowiedź prosimy zachować odległość i ostrożność. Przypominamy, że obowiązek przyjęcia Komunii św. w okresie Wielkanocy, trwa aż do Niedzieli Trójcy św. czyli w tym roku do 7 czerwca.
  4. W czasie trwania Stanu Epidemii nie ulega zmianie plan Mszy św.  w niedzielę i w tygodniu.
  5. Nie ulega zmianie adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i czwartek po wieczornej mszy św., oraz nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek po porannej i wieczornej Mszy św.
  6. Na stoliku z gazetami wystawiona jest puszka na ofiarę na kwiaty  do Bożego Grobu – Bóg zapłać za składane ofiary.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *