Ogłoszenia IV Niedziela zwykła – 30.01.2022 r.

  • Dzisiaj przykościelna zbiórka do puszek na wsparcie zakonów klauzurowych w Polsce. Bóg zapłać za składane ofiary.
  • W środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 8:00, 16:00 dla dzieci, 17:00 w Bykowie, 18:00 i 20:00. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic. Po Mszy św. o godz. 20:00 zapraszamy młodzież do pomocy przy rozebraniu dekoracji świątecznych.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca
  • W czwartek w Bykowie: o godz. 16:30 możliwość spowiedzi i o godz. 17:00 Msza św. W Długołęce: o godz. 18:00 Msza św. w intencji powołań a po Mszy Godzina św., którą poprowadzi Róża św. Maksymiliana M. Kolbe i Róża św. Ojca Pio.
  • W piątek ks. Proboszcz odwiedzi chorych od godz. 9:00. Spowiedź św. od 16:30 do 18:00 Po wieczornej Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania
  • W sobotę o 8:00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi i modlitwy I Soboty. Ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych od godz. 10:00
  • W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  • Do wieczności odszedł Krzysztof Jarosz. Prośmy dla niego o dar nieba…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.