Ogłoszenia Niedziela Biblijna – 23.04.2023 r.

 • Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia oddadzą się lekturze Pisma Świętego mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. 
 • Dziękujemy za dzisiejszą obecność i pomoc w naszej parafii klerykowi Wojciechowi (dzisiejszemu solenizantowi) oraz klerykowi Jakubowi 
  z Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu. 
 • W poniedziałek 24 kwietnia – przeniesiona z 3. niedzieli wielkanocnej – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 • W poniedziałek, 24 kwietnia, przypada również 1. Rocznica konsekracji biskupiej J.E. Księdza Biskupa Macieja Małygi. Zachęcamy do modlitwy 
  w intencji biskupa pomocniczego naszej archidiecezji. 
 • Młodzież z naszej parafii działająca przy wolontariacie, przygotowuje paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej, które zostaną zawiezione 29 kwietnia. Zwracamy się z prośbą o wsparcie szczególnie najmłodszych podopiecznych. Prosimy o przynoszenie do plebanii lud zakrystii pieluch 
  i środków higienicznych dla niemowląt. Za dobroć serca bardzo dziękujemy. Bóg zapłać. 
 • Msza św. przed wyjazdem na pielgrzymkę do Włoch 29 kwietnia o godz. 5:30, wyjazd o godz. 6:00.  
 • Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym przy demontażu kaplicy adoracji oraz grobu Pańskiego oraz za wystrój kwiatowy przy ołtarzach bocznych. 
 • Wójt Gminy Długołęka zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie muzycznym The Best of Długołęka.  Najbliższe przesłuchania odbędą się 27 kwietnia w Siedlcu oraz 13 maja w Mirkowie. Nie ważne, czy masz 5, 25 czy 70 lat, ten konkurs jest dla każdego. Szczegóły na plakacie oraz na stronie www.gmina.dlugoleka.pl i profilu gminy na Facebooku.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w loterii z nagrodami dla osób, które rozliczyły się w gminie Długołęka. Aby wziąć udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.loteria.gmina.dlugoleka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.