Ogłoszenia Niedziela Bożego Miłosierdzia

  1. W związku z przedłużeniem Stanu Epidemii w naszym kraju, przypominamy, że Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Z naszego kościoła transmitowane są wszystkie Msze św. i nabożeństwa. Przypominamy, że jeszcze dzisiaj we Mszy może uczestniczyć tylko 5 osób. Od jutra w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przedstawia się to w następujący sposób: w kościele parafialnym 22 osoby, w kościele w Bykowie 18 osób i w kaplicy w Kamieniu 6 osób. Prosimy o zachowanie tego ograniczenia a także o zakrywanie ust i nosa w czasie pobytu w kościele i na liturgii.
  2. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia, zapraszamy – za pośrednictwem internetu – na nabożeństwo o godz. 15:00. Po zakończonym nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu i czas na indywidualną modlitwę do godz. 17:45. 
  3. Zapraszamy we wtorki i czwartki na 30 minutową adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. W środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w czwartek uroczystość św. Wojciecha patrona Polski; w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
  5. W związku z trwaniem pandemii w naszym kraju I Komunia św., zostaje przeniesiona: w Długołęce na niedzielę 27 września, a w Bykowie na niedzielę 4 października.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym czasie wspierają naszą parafię swoimi ofiarami. Dziękujemy także ofiarodawcom bukietu pod obrazem Jezusa Miłosiernego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *