Ogłoszenia Niedziela Bożego Miłosierdzia

1. W związku z przedłużeniem Stanu Epidemii w naszym kraju, przypominamy, że Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Z naszego kościoła transmitowane są wszystkie Msze św. i nabożeństwa. Przypominamy, że jeszcze dzisiaj we Mszy może uczestniczyć tylko 5 osób. Od jutra w kościele może przebywać 1 osoba na 15m2. W naszej wspólnocie przedstawia się to w następujący sposób: w kościele parafialnym 22 osoby, w kościele w Bykowie 18 osób i w kaplicy w Kamieniu 6 osób. Prosimy o zachowanie tego ograniczenia a także o zakrywanie ust i nosa w czasie pobytu w kościele i na liturgii.
  2. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia, zapraszamy – za pośrednictwem internetu – na nabożeństwo o godz. 15:00. Po zakończonym nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu i czas na indywidualną modlitwę do godz. 17:45.
  3. Zapraszamy we wtorki i czwartki na 30 minutową adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. W środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w czwartek uroczystość św. Wojciecha patrona Polski; w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.
  5. W związku z trwaniem pandemii w naszym kraju I Komunia św., zostaje przeniesiona: w Długołęce na niedzielę 27 września, a w Bykowie na niedzielę 4 października.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym czasie wspierają naszą parafię swoimi ofiarami. Dziękujemy także ofiarodawcom bukietu pod obrazem Jezusa Miłosiernego.