Ogłoszenia Niedziela Chrystusa Króla – 20.11.2022 r.

  • Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczystością tą kończymy w naszej Parafii Rok Jubileuszu 300lecia naszego kościoła parafialnego. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za ten czas a szczególnie za owoce Jubileuszu w naszej Wspólnocie. Tymi owocami są: Krąg Domowego Kościoła, Skauci Europy, Wolontariat Młodzieży a także odrestaurowana Tablica Fundacyjna i pomnik Chrystusa Króla. Na sumie uroczyście zamkniemy Rok Jubileuszowy. Mszy św. przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Jarosław Leśniak.
  • W tym tygodniu Msza św. i nabożeństwo wypominkowe: 
  • Poniedziałek o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Słoneczna – numery nieparzyste
  • Wtorek o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Słoneczna numery parzyste, Słowicza i Sosnowa
  • Piątek w Długołęce o godz. 17:30, zapraszamy mieszkańców ul. Spacerowa, Stawowa, Szkolna, Świerkowa, Tęczowa, Tuwima, Waryńskiego i Wierzbowa
  • Młodzież męską od 17 roku życia zapraszamy na Dzień Skupienia najstarszej gałęzi Skautów Europy – Wędrowników. Będzie to dobry czas na refleksję, ale także na zapoznanie się ze skautingiem. Dzień Skupienia będzie miał miejsce w Długołęce w sobotę 3 grudnia. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 13:00 a zakończy około godz. 19:00 ogniskiem. W ramach Dnia Skupienia wędrówka, konferencja, posiłek. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza.
  • Młodzież naszej parafii działająca przy wolontariacie, przygotowuje paczki świąteczne dla dzieci z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej, które zostaną zawiezione 10 grudnia. Tak jak w ubiegłym roku zwracamy się z prośbą o wsparcie szczególnie najmłodszych podopiecznych. Prosimy o przynoszenie na plebanię lub do zakrystii pieluch i środków higienicznych dla niemowląt. Bóg zapłać
  • Od dzisiaj przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.
  • Wyjazd na pielgrzymkę szlakiem kolędy Cicha Noc w piątek o godz. 6:00 rano z parkingu przed kościołem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.