Ogłoszenia Niedziela Świętej Rodziny – 26.12.2021 r.

  • Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w czasie pobytu w kościele.
  • Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Wielkie Bóg zapłać wszystkim tworzącym szopkę na placu kościelnym w Długołęce i w Bykowie, wszystkim, którzy pomagali dekorować kościół parafialny, kościół w Bykowie i kaplicę mszalną w Kamieniu. Bóg zapłać kolędnikom misyjnym za odwiedziny oraz wszystkim pomagającym przy pieczeniu pierników.
  • W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i czwartek Msza św. tylko o 8:00 rano. W środę tylko wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.
  • Jutro przypada święto św. Jana. Tradycyjnie na Mszy św. o godz. 8:00 poświęcenie wina.
  • W piątek przypada ostatni dzień roku. Na Mszy św. o godz.17:00 podziękujemy dobremu Bogu za kończący się rok. Ksiądz abp Józef Kupny udzielił na ten dzień dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. 
  • W sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i pierwszy dzień roku. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 w Bykowie, 12:00, 18:00 i 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *