Ogłoszenia Niedziela Wielkanocna

1. W związku z przedłużeniem Stanu Epidemii w naszym kraju, przypominamy, że Ks. Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Z naszego kościoła transmitowane są wszystkie Msze św. i nabożeństwa. Przypominamy, że we Mszy może uczestniczyć tylko 5 osób. Tak więc we Mszy mogą uczestniczyć tylko osoby zamawiające intencje mszalną. Prosimy o zachowanie tego ograniczenia i zrozumienie sytuacji.

2. Dzisiaj Msze św. o godzinie 10:00, 11:00 w Bykowie, 12:00 i 18:00. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o godzinie 20:00

3. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję ks. Jarosławowi, za przygotowanie grobu Pańskiego, oraz za przygotowanie asysty liturgicznej. Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza. Pani Paulinie – naszej organistce, Paniom Alinie i Joannie, za piękne przygotowanie kwiatów i dekoracje kościoła. Dziękuję rodzinie państwa Kucharskich, za posprzątanie kościoła i placu wokół kościoła. Bóg zapłać Panu Kościelnemu i wszystkim, którzy przygotowali kościół w Bykowie na Triduum Paschalne (po mimo braku Liturgii) i na Święta. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przygotowali kaplicę w Kamieniu. Dziękuję wszystkim – pomimo trudnej sytuacji – za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Razem z księdzem Jarosławem, dziękujemy za wszelką życzliwość z okazji Dnia Kapłańskiego w Wielki Czwartek, mimo iż nie możecie być na liturgii, dotarło do nas wiele dobrych słów i niespodzianek. Bóg zapłać za Waszą miłość do naszego kościoła i troskę o całą Wspólnotę.

4. Wszystkim Wam życzymy Błogosławionych Świąt i jak najszybszego zakończenia trwającej epidemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *