Ogłoszenia Rocznica Poświęcenia Kościoła – 30.10.2022 r.

 1. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę przeznaczone są na działalność Nuncjatury Apostolskiej w Polsce.
 2. Jutro zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w Balu Wszystkich Świętych. Rozpocznie się różańcem o godz. 17:15 a później w radosnym i rozśpiewanym korowodzie przejdziemy do sali na plebani, gdzie odbędzie się bal. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przebrania się za postaci ulubionych świętych.
 3. W wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, o godz. 12:00 na cmentarzu z procesją różańcową oraz o godz. 18:00. W Bykowie na cmentarzu o godz. 11:00.
 4. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 18:00 jest Msza św. zbiorowa za zmarłych i o godz. 20:00. W Bykowie o godz. 17:00. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 5. Odpust zupełny można uzyskać jeden raz od południa 1 listopada do północy 2 listopada pod warunkami: spowiedź i Komunia św., pobożne nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz oraz Wierze w Boga, dowolna modlitwa w intencjach papieża, wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. Każdy kto od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzi cmentarz i pomodli się w intencjach zmarłych, zyska odpust zupełny dla zmarłych w czyśćcu cierpiących. 
 6. Na stoliku pod chórem wystawione są karty wypominkowe. Wypełnione karty można przynosić do zakrystii. Porządek nabożeństw za zmarłych wywieszony jest w gablotach. W tym tygodniu w Bykowie pierwsza Msza św. i nabożeństwo wypominkowe: w czwartek o godz. 17:00 zapraszamy mieszkańców ulic: Spacerowa, Stawowa i Lipowa. W przyszłą Niedzielę w Kamieniu na Mszy św. o godz. 15:00 mieszkańców ulicy Bursztynowej.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 8. W czwartek w Bykowie: o godz. 16:30 możliwość spowiedzi i o godz. 17:00 Msza św. W Długołęce: o godz. 18:00 Msza św. w int. powołań a po Mszy Godzina św., którą poprowadzi Róża św. Jadwigi Śl. i Róża Świętej Rodziny.
 9. W piątek ks. Proboszcz odwiedzi chorych od godz. 9:00. Spowiedź św. od 16:30 do 18:00 Po wieczornej Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania. O godz. 20:00 Msza św. dla młodzieży a po niej spotkanie w salce na plebani.
 10. W sobotę o 8:00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi i modlitwy I Soboty. Ks. Jacek odwiedzi swoich chorych od godz. 10:00
 11. Zapraszamy na spotkanie modlitewne z rozważaniem Słowa Bożego i formacją chrześcijańską w najbliższy piątek o godz. 19:00 w Sali na plebani.
 12. Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy Cicha Noc i najpiękniejszych Jarmarków Adwentowych. Pielgrzymka do Salzburga w Austrii oraz do Pragi w Czechach. Szczegółowy plan do odebrania w zakrystii lub do pobrania na stronie parafialnej. Termin 25-28.11.2022 r. koszt 700 zł. + 200 euro. Zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. 607 153 400). 
 13. Do wieczności z naszej wspólnoty odszedł Szczepan Szymański. Módlmy się o dar nieba dla niego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.