Ogłoszenia Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. W najbliższy czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Bożego CiałaMsze Święte o godz. 8.00, 10:00 w Bykowie i o 10.00 w Długołęce z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, bezpośrednio po zakończeniu procesji zostanie odprawiona Msza św., i ostatnia Eucharystia o godz. 18.00. Tegoroczna procesja eucharystyczna ze względu na trwającą pandemię przejdzie ulicami wokół kościoła: wyjdziemy na ul. Wiejską, Broniewskiego, Stawową, przejdziemy obok GOKu i ul. Wiejską wrócimy do kościoła. Jak co roku prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy. Pierwszy ołtarz na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i Stawowej, 2 na ul. Stawowej przed skrętem do GOKu, 3 na ul. Wiejskiej na wysokości Wikarówki i 4 na placu kościelnym pod pomnikiem JPII. Ze względów bezpieczeństwa prosimy, aby w kościele na Mszy i w czasie procesji zasłonić usta i nos.  
  2. Od piątku do następnego czwartku po wieczornej Mszy św. procesja Eucharystyczna po placu kościelnym wokół pomnika św. JPII z wyjątkiem niedzieli, ponieważ procesja odbędzie się po sumie o godz. 12:00. 
  3. Próba dla dzieci przedszkolnych i szkolnych do sypania kwiatów i dzwonienia dzwonkami na procesji Bożego Ciała będzie w poniedziałek o godz. 19:00. 
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe, codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o 17:30.
  5. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i Nabożeństwo Fatimskie o godzinie 19:00.
  6. Informujemy, że spotkanie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w następny wtorek 16.06 o godz. 19:00 w kościele. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców dzieci komunijnych z Bykowa.
  7. Z racji na obecną sytuację nie odbędzie się Festyn Parafialny planowany na przyszłą niedzielę.
  8. Za tydzień II Niedziela miesiąca tradycyjnie taca przeznaczona będzie na remont naszego kościoła. W przyszłą niedzielę przedstawimy szczegóły trwającego remontu elewacji oraz poprawienia odwodnienia naszego kościoła. Bóg zapłać wszystkim wspierającym duchowo i finansowo trwający remont.
  9. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszli w minionym tygodniu: Wiesław Bielak i Zygmunt Pastuszka. Prośmy dla nich o życie wieczne. Wieczne odpoczywanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *