Ogłoszenia Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. W związku z zamknięciem cmentarzy zachęcamy do modlitwy w intencji naszych zmarłych w czasie nawiedzenia kościoła. Dzisiaj od 13:30 do wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Jutro od 11:00 do 18:00.
  2. Jutro Dzień Zaduszny zapraszamy na Msze św. o godz. 8:00, 10:00, 17:00 w Bykowie i 18:00. Msze św. o 17:00 i 18:00 są Mszami zbiorowymi za naszych zmarłych. Intencje można składać w zakrystii. 
  3. Informujemy, że w osiem dni (wybrane przez każdego indywidualnie) od 1 do 30 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  4. Zachęcamy do modlitwy wypominkowej. Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z gazetami. W tym tygodniu na Mszę św. i nabożeństwo wypominkowe w Długołęce we wtorek 3 listopada o godz. 18:00 zapraszamy mieszkańców ulic: Akacjowa, Asnyka, Bema, Boczna, Broniewskiego, Brzozowa, Bukowa, Bzowa, Chabrowa, Cisowa, Dębowa, Gajowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jemiołowa, Jodłowa. W czwartek 5 listopada w Bykowie o godz. 17:00 zapraszamy mieszkańców Bykowa z ulicy Wrocławskiej. A w przyszłą niedzielę do Kamienia o godz. 15:00 zapraszamy mieszkańców Kamienia z ulicy Bursztynowej.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Godzinę św., którą poprowadzi: Róża św. Michała Archanioła, św. Józefa i św. Maksymiliana. W piątek ks. Proboszcz, odwiedzi chorych po wcześniejszym zgłoszeniu. Ks. Wikariusz, odwiedzi chorych w sobotę również po wcześniejszym zgłoszeniu. Spowiedź w piątek od godz. 16:30. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego różańca po Sumie.
  6. W związku niepokojami społecznymi w naszym kraju, zapraszamy od jutra do następnej niedzieli włącznie na modlitwę różańcową o godz. 17:15. 
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli Ryszard Bury i Wiesława Strzelczyk. Prośmy dla nich o radość życia wiecznego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *