Ogłoszenia V Niedziela Wielkanocna – 15.05.2022 r.

  • Przeżywamy dzisiaj Odpust Eucharystyczny nadany dla naszej parafii przez papieża Piusa VII w 1807 r. jako uwielbienie Boga za odnalezienie Hostii wykradzionej z naszego kościoła i sprofanowanej w 1453 r. Uroczystej Sumie Odpustowej o godz. 12:00 i procesji Eucharystycznej po placu kościelnym przewodniczyć będzie ks. Bp Adam Bałabuch. Po uroczystościach na podwórku plebani odbędzie się poczęstunek dla przybyłych pielgrzymów. 
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, będzie się rozpoczynać razem z nabożeństwem majowym o godz. 17:30.
  • Nabożeństwa majowe dla dzieci w poniedziałek i wtorek o godz. 16:30.
  •  W ramach festynu odbędzie się II Turniej w Siatkówkę o Puchar Plebana. Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej i FB parafii.
  • Wczoraj nasza młodzież udała się w ramach wolontariatu do domu dziecka w Krzydlinie Małej. Dziękujemy im za przygotowane zabaw i czas poświęcony dla dzieci. Zapraszamy na spotkanie dla młodzieży w piątek o godz. 20:30 na plebani.
  • Zapraszamy na spotkanie formacyjne Kursu Nowego Życia (pochylenie się nad Ewangelią, wspólna modlitwa i formacja w wierze) w piątek o godz. 19:00 na plebani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.