Ogłoszenia VI Niedziela Wielkanocna

1. W związku z trwającym Stanu Epidemii w naszym kraju, informujemy, że od dzisiaj w kościele może przebywać 1 osoba na 10m2. W naszej wspólnocie parafialnej przedstawia się to w następujący sposób: w kościele parafialnym 33 osoby, w kościele w Bykowie 26 osób i w kaplicy w Kamieniu 9 osób. Prosimy o zachowanie tego ograniczenia a także o zakrywanie ust i nosa w czasie pobytu w kościele i na liturgii.

2. Jutro przypada setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. O godz. 9:00 zostanie odprawiona Msza św. dla Zespołu Szkolno-przedszkolnego w dniu Święta Patrona Szkoły – wszystkich uczniów zapraszamy do uczestnictwa przez transmisję Internetową. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 z kazaniem a o 21:00 na Apel Jasnogórski i nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II – z zachowaniem dozwolonego limitu osób.

3. Nabożeństwa majowe, odprawiane są codziennie o godz. 17:30. Od piątku rozpoczniemy w ramach nabożeństwa majowego nowennę przed Uroczystością Zesłaniem Ducha Św.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Pielgrzymka w Beskid Żywiecki zostaje przełożona – ze względu na obecna sytuację – na inny termin po zakończeniu pandemii.

6. W miniony wtorek rozpoczęły się prace remontowe nad południową elewacją i ścianą szczytową naszego kościoła. Szczegóły finansowania tego przedsięwzięcia podamy w przyszłą niedzielę. Już dziś dziękujemy wszystkim wspierającym prace remontowe duchowo i materialnie.

7. Do wieczności z naszej wspólnoty odszedł Henryk Suchodolski. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *