Ogłoszenia VI Niedziela zwykła – 13.02.2022 r.

• Najbliższa środa jest trzecią miesiąca, dlatego w ramach Nowenny kazania z cyklu: „Modlitwa psalmami”. Pochylimy się wspólnie nad Psalmem 5 – Modlitwa poranna o utrzymanie się na drodze Bożej.
  • Młodzież naszej parafii zapraszamy w piątek o 20:00 na Msze św. i spotkanie.
  • Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców zapraszamy na Msze św. w przyszłą Niedzielę o godz. 15:00.
  • Dzisiaj II Niedziela miesiąca. Bóg zapłać za wsparcie Funduszu remontowego naszego kościoła. W styczniu rozpoczęliśmy modernizację sytemu alarmowego naszego kościoła. W minionym tygodniu w kaplicy mszalnej w Kamieniu zostało wymienione nagłośnienie. W najbliższym czasie na cztery tygodnie zamilkną nasze organy, które muszą przejść drobne naprawy mechanizmu, aby uchronić je przed dalszym uszkodzeniem oraz strojenie (ostatnie prace przy mechanizmie organów miały miejsce 20 lat temu). Koszt naprawy to 24 tys. zł.
  • W tym roku w okresie wakacji planujemy dwie pielgrzymki:
  • Włochy: św. Rita w Casci, Toskania z Florencją, Sieną i Pizą oraz z wypoczynkiem nad morzem i toskańską biesiadą. Termin 25.06 – 4.07. Koszt 1500 zł + 300 euro.
  • Medugorje oraz z Split w Chorwacji, wypoczynek nad morzem i chorwackie wodospady. Termin 27.08 – 4.09. Koszt 2100 zł. (Pielgrzymka łączona z inną parafią. Liczba miejsc 20)

Plany obu pielgrzymek są do pobrania ze strony internetowej parafii oraz w zakrystii. Zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. tel. 607 153 400).

• Do wieczności odeszła Leokadia Baszkiewicz. Prośmy dla niej o dar nieba…