Ogłoszenia Wniebowstąpienie Pańskie

1. Nabożeństwa majowe, odprawiane są codziennie o godz. 17:30.  W ramach nabożeństwa majowego odmawiamy nowennę przed Uroczystością Zesłaniem Ducha Św.
  2. Powoli kończy się Okres Wielkanocny dlatego też w naszym kościele spowiadać będziemy w sobotę od godz. 15:00 do 17:30 oraz od 19:00 do 21:00. Pamiętajmy,  że obowiązek Komunii św. w okresie Wielkiej Nocy możemy wypełnić w tym roku do niedzieli 7 czerwca włącznie.
  3. Zapraszamy w sobotę na Mszę św. w Wigilię Zesłania Ducha Świętego o godz. 18:00 a po niej na czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w cichej modlitwie do godz. 21:00.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha św.
  5. W związku z trwającym Stanu Epidemii w naszym kraju, informujemy, że w kościele może przebywać 1 osoba na 10m2. W naszej wspólnocie parafialnej przedstawia się to w następujący sposób: w kościele parafialnym 33 osoby, w kościele w Bykowie 26 osób i w kaplicy w Kamieniu 9 osób. Prosimy o zachowanie tego ograniczenia a także o zakrywanie ust i nosa w czasie pobytu w kościele i na liturgii.
  6. Trwają prace remontowe nad południową elewacją i ścianą szczytową naszego kościoła. W minionym tygodniu dokonano odkrywek w pięciu miejscach na zewnątrz kościoła, aby sprawdzić przyczynę wilgoci, która pojawia się na wyremontowanych już ścianach. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Długołęce za pomoc przy dokonywaniu odkrywkach. Koszt remontu tylko ściany południowej i szczytowej wynosi 136 tys. zł. Z dotacji otrzymujemy 79 500 zł. z tacy na fundusz remontowy i z indywidualnych ofiar uzbieraliśmy 36 618,5 zł. Dziękujemy wszystkim wspierającym prace remontowe duchowo i materialnie; i o to wsparcie prosimy.