Ogłoszenia Wniebowzięcie NMP – 15.08.2021 r.

  1. Wakacyjny rozkład Mszy Św.

Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,

w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.

wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00 (wyjątkiem I czwartek miesiąca)

30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Kancelaria czynna bez zmian:

środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00.

  • Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia NMP na każdej Mszy św. poświęcenie ziół, kwiatów i wianków. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę i remonty kościołów w naszej Archidiecezji.
  • W przyszłą niedzielę w Bykowie na Mszy św. o godz. 11:00 będziemy sprawować Msze św. dożynkową. Na Mszy św. o godz. 12:00 modlić się będą razem z nami pielgrzymi z Warszawy, którzy przybędą do naszego kościoła nawiedzić miejsce Cudu Eucharystycznego. Natomiast o godz. 15:00 w Kamieniu będziemy uroczyście sprawować Sumę Odpustową z procesją Eucharystyczną w liturgiczne Święto NMP Królowej Świata, po Mszy św. spotkanie przy kawie, herbacie i cieście. Serdecznie zapraszam do uczestniczenia w tej uroczystość.
  • W sobotę 4 września nasza parafia organizuje Festyn Rodzinny. W ramach festynu przewidziana jest loteria z nagrodami. Zapraszamy chcących ufundować nagrody oraz lokalnych producentów i rzemieślników do współpracy. Spotkanie przed festynem w poniedziałek o 19:15 na plebani. 
  • Informujemy pielgrzymów udających się w wrześniu w Beskid Żywiecki, że pozostała część zapłaty za pielgrzymkę, będzie zbierana w autokarze w dniu wyjazdu.
  • Na prośbę katechetów naszej parafii informujemy, że od nowego roku szkolnego w naszej szkole podstawowej nastąpi zmiana katechizmów do lekcji religii. Szczegóły umieszczone są w dzienniku elektronicznym. 
  • W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odszedł: Stanisław Żołdak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *