Ogłoszenia XI Niedziela zwykła – 13.06.2021 r.

  1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17:30 na nabożeństwo czerwcowe a po Mszy św. o godz. 18:00 na nabożeństwo Fatimskie. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy św.
  2. Zgłoszeni kandydaci do bierzmowania i ich rodzice zaproszeni są na pierwszą wspólną Mszę św. i spotkanie w niedzielę 20 czerwca o godz. 15:00.
  3. Od dzisiaj po Mszy św. o godz. 10:00 w „wikarówce”, z inicjatywy małżeństw w naszej parafii, otwiera (na okres próbny) swoją działalność kawiarenka. Będzie można w niej napić się pysznej kawy, herbaty, soków i skosztować wyśmienitego ciasta. Serdecznie zapraszamy. 
  4. Nasza parafia wraz ze Stowarzyszeniem Aktywizacji Społecznej w Długołęce, zaprasza na kolejne zajęcia aerobiku na placu przy plebani w najbliższy wtorek o godz. 19:00 – a w przypadku opadów deszczu do sali na plebani. Zajęcia prowadzone są przez wykfalifikowaną instruktorkę. Zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od wieku. Zajęcia są dobrą okazją do rozruszania się po czasie ograniczeń, ale także do wzajemnego spotkania się ze sobą.
  5. W związku z pojawiającymi się pytaniami o festyn parafialny, zapraszam chętnych do jego zorganizowania we wtorek o godz. 20:00 do sali na plebani. W czasie spotkania rozważymy wspólnie: czy organizujemy w tym roku, a także możliwości i czas festynu.
  6. Dzisiaj II niedziela miesiąca Bóg zapłać za ofiary na Fundusz Remontowy. W tym tygodniu odbędzie się spotkanie z panią Konserwator w sprawie przystąpienia do oczyszczenia i renowacji Tablicy Fundacyjnej naszego kościoła w Długołęce. Uzyskaliśmy już zgodę Konserwatora Zabytków na gazowanie kościoła w Bykowie. Czynność ta zostanie przeprowadzona (najprawdopodobniej) jeszcze w czerwcu. 
  7. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszła Maria Sroka. Módlmy się prosząc o życie wieczne dla niej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *