Ogłoszenia XII Niedziela zwykła – 20.06.2021 r.

1. Informujemy, że od dzisiejszej niedzieli nie obowiązuje dyspensa od obowiązku niedzielnej Mszy św. Od przyszłej niedzieli na czas wakacji zostanie wyłączona transmisja niedzielnej Mszy św. z naszego kościoła.
  2. Bóg zapłać ks. Piotrowi Rozpędowskiemu za głoszone dzisiaj Słowo Boże.
  3. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17:30 na nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy św.
  4. Zgłoszeni kandydaci do bierzmowania i ich rodzice zaproszeni są na pierwszą wspólną Mszę św. i spotkanie dzisiaj o godz. 15:00.
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 15:00 w Kamieniu i o 18:00 w Długołęce.
  6. Zapraszamy na kolejne zajęcia aerobiku na placu przy plebani w najbliższy wtorek o godz. 19:00 – a w przypadku opadów deszczu do sali na plebani.
  7. W minionym tygodniu podjęto decyzję o zorganizowaniu Festynu Rodzinnego w pierwszy weekend września. Zapraszamy chętnych do jego zorganizowania w poniedziałek o godz. 19:00 do sali na plebani.
  8. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8:00, 17:00 w Bykowie i 18:00.
  9. Serdecznie zapraszamy ministrantów, lektorów, ceremoniarzy i scholę na ognisko na rozpoczęcie wakacji w najbliższą sobotę o godz. 19:00.
  10. 11 lipca organizowany jest coroczny wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Radia Maryja. Wyjazd spod kościoła o godz. 6:00 rano powrót ok. 20:00. Koszt 40 zł. Zapisy u p. Jadwigi Piątek (tel. 512 926 585)
  11. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszła Janina Modzelewska. Módlmy się prosząc o życie wieczne dla niej…