Ogłoszenia XII Niedziela zwykła

1. W miniony czwartek zakończyliśmy oktawę Uroczystość Bożego Ciała. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie ołtarzy oraz dzieciom i ich rodzicom za sypanie kwiatów.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św. a dzisiaj o 17:30, natomiast w przyszłą niedzielę o 19:30.

3. W środę obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, po wieczornej Mszy św. ks. Proboszcz zaprasza członków Parafialnego Cartias na spotkanie do domu parafialnego (wikarówka).

4. W sobotę zapraszamy na ognisko wszystkich ministrantów, lektorów i ceremoniarzy, dzieci śpiewające w scholii w Długołęce, Bykowie i Kamieniu, chór młodzieżowy. Rozpoczęcie o godz. 19:00.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy wakacyjny rozkład Mszy św. – 8:00, 10:00, 11:00 w Bykowie, 12:00 i 20:00.

6. W sobotę 11 lipca odbędzie się na Jasnej Górze Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Z naszej parafii przygotowywany jest wyjazd autokarem na to wydarzenie. Zapisy i szczegółowe informacje u p. Jadwigi Piątek.

7. Bóg zapłać wszystkim wspierającym duchowo i finansowo trwający remont – o to wsparcie także prosimy.