Ogłoszenia XIII Niedziela zwykła – 27.06.2021 r.

  1. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy o wakacyjnym rozkładzie Mszy Św.  Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00, w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00. Natomiast we wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00 (wyjątkiem I czwartek miesiąca). 30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Kancelaria czynna bez zmian.
  2. We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8:00, 17:00 w Bykowie i 18:00. Taca zbierana w czasie Mszy św. przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – tzw. świętopietrze. 
  3. W I czwartek miesiąca Msza św. o godz. 18:00 w intencji powołań, a po Mszy nabożeństwo Godziny świętej, które prowadzi Róża św. Anny oraz Róża św. Michała Arch.
  4. W I piątek zapraszamy do spowiedzi św. od godz. 16:30. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych od godz. 9:00
  5. Tradycyjne modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi z racji I soboty miesiąca odmawiane będę w sobotę po wieczornej Mszy św. W sobotę ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych od godz. 10:00.
  6. Z tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  7. W 11 lipca odbędzie się na Jasnej Górze Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Zapisy na wspólny wyjazd i szczegółowe informacje u p. Jadwigi Piątek.
  8. Od wtorku 6 lipca rozpocznie się proces usuwania drewnojadów z kościoła filialnego w Bykowie. Kościół będzie zamknięty przez dwanaście dni. Jeśli w tym czasie wypadną pogrzeby to Msza pogrzebowa będzie odprawiana w kościele w Długołęce a sam pogrzeb na cmentarzu w Bykowie. Natomiast Msza św. w niedzielę 11 lipca, będzie odprawiona w świetlicy wiejskiej w Bykowie.
  9. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła Stefania Smaga. Prośmy o życie wieczne dla niej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *