Ogłoszenia XIII Niedziela zwykła

1. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajmy o wakacyjnym rozkładzie Mszy Św.

Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,

w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.

wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00 (wyjątkiem I czwartek miesiąca)

30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Kancelaria czynna bez zmian:

środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o 19:30.

2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, zapraszamy na wieczorną Mszę św. Taca zbierana w czasie jutrzejszej Mszy św. przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – tzw. świętopietrze.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

4. W I czwartek miesiąca Msza św. o godz. 18:00 w intencji powołań, a po Mszy nabożeństwo Godziny świętej, które prowadzi Róża św. Józefa oraz Róża św. Michała Arch. i Maksymiliana M. Kolbego

5. W I piątek zapraszamy do spowiedzi św. od godz. 17:00. Odwiedziny chorych tylko na zaproszenie.

6. Tradycyjne modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi z racji I soboty miesiąca odmawiane będę w sobotę po wieczornej Mszy św.

7. Z tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8. W sobotę 11 lipca odbędzie się na Jasnej Górze Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Zapisy na wspólny wyjazd i szczegółowe informacje u p. Jadwigi Piątek.

9. Bóg zapłać wszystkim wspierającym duchowo i finansowo trwający remont – o to wsparcie także prosimy.

10. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł Czesław Krzystek. Prośmy  o życie wieczne dla niego: Wieczny odpoczynek…