Ogłoszenia XIV Niedziela zwykła – 04.07.2021 r.

  • Wakacyjny rozkład Mszy Św.

Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,

w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.

wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00 (wyjątkiem I czwartek miesiąca)

30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Kancelaria czynna bez zmian:

środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00.

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu a po Sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  • Od wtorku 6 lipca rozpocznie się proces usuwania drewnojadów z kościoła filialnego w Bykowie. Kościół będzie zamknięty przez dwanaście dni. Jeśli w tym czasie będą pogrzeby to Msza pogrzebowa będzie odprawiana w kościele w Długołęce a sam pogrzeb na cmentarzu w Bykowie. Natomiast Msza św. w niedzielę 11 lipca, będzie odprawiona w świetlicy wiejskiej w Bykowie.
  • Za tydzień druga niedziela miesiąca. Tradycyjnie taca przeznaczona będzie na fundusz remontowy naszego kościoła. Uzyskaliśmy zgodę na czyszczenie i renowację Tablicy Fundacyjnej naszego kościoła. Pierwszy etap, czyli czyszczenie tablicy, rozpocznie się w sierpniu. Bóg zapłać za składane ofiary. Pamiętajmy także o ofiarach na sprzątanie kościoła (40 zł. od rodziny na rok). Ofiary te można składać do skarbonki pod chórem lub w zakrystii.
  • W sobotę 4 września nasza parafia organizuje Festyn Rodzinny. W ramach festynu przewidziana jest loteria z nagrodami. Zapraszamy chcących ufundować nagrody oraz lokalnych producentów i rzemieślników do współpracy. 
  • Pielgrzymka w Beskid Żywiecki planowana na maj 2020 r. odbędzie się w dniach od 6 do 9 września. Szczegółowy plan dostępny jest do pobrania na stronie internetowej parafii lub w zakrystii. Szczegóły i zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. 607 153 400).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *