Ogłoszenia XIX Niedziela zwykła – 08.08.2021 r.

• Wakacyjny rozkład Mszy Św.

Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,

w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.

wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00 (wyjątkiem I czwartek miesiąca)

30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Kancelaria czynna bez zmian:

środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00.

• W piątek zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie o godz. 19:00. Na stoliku pod chórem wystawiona jest skrzynka, do której można składać prośby do Matki Bożej.
  • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. W czasie każdej Mszy św. poświęcenie ziół, wianków i kwiatów.
  • W sobotę 4 września nasza parafia organizuje Festyn Rodzinny. W ramach festynu przewidziana jest loteria z nagrodami. Zapraszamy chcących ufundować nagrody oraz lokalnych producentów i rzemieślników do współpracy.
  • Przypominamy, że Pielgrzymka w Beskid Żywiecki planowana na maj 2020 r. odbędzie się w dniach od 6 do 9 września. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Szczegółowy plan jest do odebrania w zakrystii. Szczegóły i zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. 607 153 400).
  • Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Tradycyjnie taca przeznaczona jest na fundusz remontowy naszego kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary.
  • W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: Krystyna Hadro i Danuta Szymczyk.