Ogłoszenia XVIII Niedziela zwykła – 1.08.2021 r.

  • Przypominamy o wakacyjnym rozkładzie Mszy Św. 

Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,

w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.

wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00 (wyjątkiem I czwartek miesiąca)

30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Kancelaria czynna bez zmian:

środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00

  • Dzisiaj zbiórka do puszek dla dotkniętych powodzią w Polsce, w Niemczech, Belgii i Holandii. Po Sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca. Do dzisiaj trwają zapisy do grupy duchowego uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę u zelatorów Róż Różańcowych.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza św. o godz. 18:00 w intencji powołań, a po Mszy nabożeństwo Godziny świętej, które prowadzi Róża św. Stanisława oraz Róża św. Maksymiliana Kolbe. W Bykowie od 16:30 możliwość spowiedzi a o 17:00 Msza św.
  • W piątek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 18:00. Zapraszamy do spowiedzi św. od godz. 16:30. Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych od godz. 9:00
  • Tradycyjne modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi z racji I soboty miesiąca odmawiane będę w sobotęo godz. 17:00. W sobotę ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych od godz. 10:00.
  • Przypominamy, że w sobotę 4 września nasza parafia organizuje Festyn Rodzinny. W ramach festynu przewidziana jest loteria z nagrodami. Zapraszamy chcących ufundować nagrody oraz lokalnych producentów i rzemieślników do współpracy. Spotkanie organizacyjne w czwartek o godz. 19:30 na plebani. 
  • Do wieczności w minionym tygodniu odeszli Andrzej Marcinkowski i Marian Polityko. Prośmy o życie wieczne dla nich…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *