Ogłoszenia XVIII Niedziela zwykła

1. Przypominamy o wakacyjnym rozkładzie Mszy Św.
Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,
w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00
30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
Kancelaria czynna bez zmian:środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00

2. W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego, zapraszamy na Msze św. o godz. 8:00, 17:00 w Bykowie i 18:00. Jest to również I czwartek miesiąca, dlatego po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Godziny św., które poprowadzi Róża św. Maksymiliana, św. Józefa i Michała Arch.

3. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca: odwiedziny chorych tylko na zaproszenie indywidualne, spowiedź od godz. 17:00, po wieczornej Mszy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

4. Za tydzień II Niedziela miesiąca, tradycyjnie taca przeznaczona będzie na fundusz remontowy. Bóg zapłać wszystkim wspierającym duchowo i finansowo trwający remont – o to wsparcie także prosimy.

5. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszła Gertruda Toman. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu…