Ogłoszenia XX Niedziela zwykła

  1. Przypominamy o wakacyjnym rozkładzie Mszy Św. 

Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,

w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.

wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00

30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Kancelaria czynna bez zmian:

środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00

2. W czwartek przypada 23 rocznica śmierci ks. Proboszcza Eugeniusza Sepki. Na Mszy o godz. 8:00 modlić się będziemy za jego zbawienie. Zapraszam do wspólnej modlitwy. 

3. W sobotę przypada wspomnienie NMP Królowej. Dzień ten jest świętem patronalnym naszej kaplicy mszalnej w Kamieniu. Serdecznie zapraszam na Mszę św. odpustową w sobotę o godz. 15:00. Również w sobotę o godz. 17:30 nabożeństwo do św. Jana Pawła II

4. W przyszłą niedzielę w Bykowie odbędzie się charytatywny bieg, którego celem jest zebranie finansów na pokrycie leczenia dwójki dzieci. Szczegóły na parafialnym FB. Zachęcamy do wzięcia udziału.

5. Bóg zapłać wszystkim wspierającym duchowo i finansowo kończący się remont – o to wsparcie także prosimy. W minionym tygodniu zostały usunięte pozostałe korzenie po wycięciu suchych i chorych świerków. Dziękujemy OSP w Długołęce i parafianom, którzy pomogli w czwartek przy posprzątaniu placu kościelnego. W minionym tygodniu zamontowano stałe nagłośnienie zewnętrzne kościoła w trzech miejscach: drzwi główne (wymiana głośnika), drzwi boczne i na ścianie wschodniej kościoła. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego dzieła.

6. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł Andrzej Kałmuk. Prośmy dla niego o życie wieczne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *