Ogłoszenia XXI Niedziela zwykła – 22.08.2021 r.

  • Wakacyjny rozkład Mszy Św.

Niedziela: Msze Św. o godz. 8:00, 10:00, 11:00 Byków, 12:00 i 20:00,

w tygodniu: poniedziałek, środa, piątek i sobota tylko o godz. 18:00.

wtorek i czwartek tylko o godz. 8:00 (wyjątkiem I czwartek miesiąca)

30 min. Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Kancelaria czynna bez zmian:

środa 19:00 – 20:00 i sobota 9:00 – 10:00.

  • Dziękujemy ks. Piotrowi Rozpędowskiemu za wygłoszone Słowo Boże i dzisiejszą pomoc. Dziękujemy za częstą obecność w naszej wspólnocie ze Słowem i modlitwą. Życzymy w nowym miejscu posługi obfitości Bożego błogosławieństwa.
  • Dzisiaj w Bykowie na Mszy św. o godz. 11:00 będziemy sprawować Msze św. dożynkową. Natomiast o godz. 15:00 w Kamieniu będziemy uroczyście sprawować Sumę Odpustową z procesją Eucharystyczną w Liturgiczne Święto NMP Królowej Świata. 
  • W czwartek przypada Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, zapraszamy na Msze św. w Długołęce o 8:00 i w Bykowie o 17:00.
  • W sobotę 4 września nasza parafia organizuje Festyn Rodzinny. W ramach festynu przewidziana jest loteria z nagrodami. Zapraszamy chcących ufundować nagrody oraz lokalnych producentów i rzemieślników do współpracy. W czasie festynu zostanie rozegrany turniej w siatkówkę o „Puchar Plebana”. Zapisy do drużyn do 31.08. Szczegóły turnieju na parafialnym FB i stronie parafialnej.
  • W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: Rozalia Sołtysik, Irena Suropek i Jerzy Andrzejewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *