Ogłoszenia XXI Niedziela zwykła

1. W środę przypada Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
2. W przyszłą niedzielę na prośbę Sołtysa Długołęki przy naszym kościele po wszystkich Mszach św. wolontariusze będą zbierać do puszek a po sumie odbędzie się kiermasz ciast. Akcja ma na celu zebranie funduszy na pomoc w walce z nowotworem dla 32letniego Filipa Szczerka, który po śmierci swoich rodziców, zaadoptował swoje najmłodsze rodzeństwo. Dzisiaj sam walczy z chorobą nowotworową. Szczegóły akcji na parafialnym FB.
3. Bóg zapłać wszystkim wspierającym duchowo i finansowo remont – o to wsparcie także prosimy.
4. Wszystkim życzymy dobrego ostatniego tygodnia wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *