Ogłoszenia XXII Niedziela zwykła – 29.08.2021 r.

1. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dożynek w Bykowie i uroczystości odpustowej w Kamieniu.
  2. Od jutra wracamy do stałego porządku Mszy św. i nabożeństw.
  3. Spotkanie rodziców dzieci, które w Długołęce i Bykowie, przystąpią do I Komunii św., odbędzie się w środę (1.09) o godz. 19:00. Natomiast dzieci i rodzice będą przygotowywać się do uroczystości I Komunii św. w niedzielę 5, 12, 19 września na dodatkowej Mszy św. o godz. 15:00.
  4. Kandydatów do bierzmowania, zapraszamy na Msze św. i spotkanie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 18:00.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca
  6. W czwartek w Bykowie: o godz. 16:30 możliwość spowiedzi i o godz. 17:00 Msza św. W Długołęce: o godz. 18:00 Msza św. w int. powołań a po Mszy Godzina św., którą poprowadzi Róża św. Józefa i św. Wojciecha.
  7. W piątek ks. Proboszcz odwiedzi chorych po wcześniejszym ich zgłoszeniu. Spowiedź św. od 16:30 do 18:00 Po wieczornej Mszy św. Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania
  8. W sobotę o 8:00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi. Ks. Jarosław odwiedzi swoich chorych po wcześniejszym zgłoszeniu
  9. W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  10. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 10:00, 15:00 w Długołęce oraz o godz. 11:00 w Bykowie, poświęcenie tornistrów, plecaków i przyborów szkolnych.
  11. W sobotę 4 września zapraszamy wszystkich na Festyn Rodzinny. Rozpoczęcie festynu o godz. 15:00. W ramach festynu: zabawy i gry dla dzieci, loteria z nagrodami, kurs gry na bębnach afrykańskich, kurs pierwszej pomocy, przepyszne pierogi, karkówka i ciasta. W czasie festynu także występy: Zespół Tańca Ludowego DługołękaO Matko i Córko! oraz koncert i zabawa taneczna z kapelą góralską Sakriversum uElectrogórale. Turniej w siatkówkę o „Puchar Plebana” rozpocznie się w sobotę o godz. 11:00. Zapisy drużyn do 31.08. Szczegóły turnieju na parafialnym FB i stronie parafialnej. Zapraszamy chcących ufundować nagrody do współpracy. Prosimy również o przygotowanie ciasta. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 18:30.
  12. W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: Zygfryd Lasak oraz Stanisław Sikora.