Ogłoszenia XXII Niedziela zwykła

  • Dzisiaj na prośbę Sołtysa Długołęki przy naszym kościele po wszystkich Mszach św. wolontariusze przeprowadzają kwestę a po Mszy na 10:00 i sumie odbędzie się kiermasz ciast. Akcja ma na celu zebranie funduszy na pomoc w walce z nowotworem dla 32letniego Filipa Szczerka, który po śmierci swoich rodziców, zaadoptował swoje najmłodsze rodzeństwo. Dzisiaj sam walczy z chorobą nowotworową i potrzebuje wsparcia.
  • Od poniedziałku wracam do normalnego układu Mszy św. i nabożeństw w naszym kościele. Od najbliższej środy Kancelaria parafialna będzie czynna w nowym miejscu – w „wikarówce” (dom parafialny z czerwonej cegły). Wejście do kancelarii od ul. Wiejskiej. Godziny dyżuru bez zmian.
  • Spotkanie rodziców dzieci komunijnych (obecnych klas czwartych), odbędzie się we wtorek o godz. 19:00 w kościele.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Godzinę św., którą poprowadzi: Róża św. Wojciech, św. Stanisława, św. Ojca Pio. W piątek ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych po wcześniejszym zgłoszeniu. Ks. Wikariusz ze względu na zajęcia szkolne w piątek, odwiedzi swoich chorych w sobotę również po wcześniejszym zgłoszeniu. Spowiedź od godz. 16:30.                    
  • W przyszłą niedzielę o 12:00 zapraszamy do naszego kościoła na Gminne Dożynki. Podczas Mszy św. będziemy dziękować Bogu, za tegoroczne plony. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy dożynkowej. Natomiast na Mszy św. dla dzieci o godz. 10:00 poświęcenie tornistrów, plecaków i przyborów szkolnych.
  • W minionym tygodniu do wieczności odeszła Maria Piech. Prośmy dla niej o radość życia wiecznego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *