Ogłoszenia XXIII Niedziela zwykła – 05.09.2021 r.

• Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg Festynu Rodzinnego. Dziękujemy Sołectwu Długołęka za współorganizowanie festynu. Dziękujemy wszystkim fundatorom nagród oraz osobom, które ofiarowały ciasta w liczbie ponad siedemdziesięciu. Dziękujemy za liczny udział parafian i gości. Dziękujemy za zorganizowanie i przebieg turnieju o „Puchar Plebana”. Puchar trafił do zespołu „Leniwce” – serdecznie gratulujemy.
  • W naszej wspólnocie przez kilka miesięcy w niedzielne popołudnia będzie pomagał nam ks. Adrian Stefaniuk, którego serdecznie witamy.
  • Dzisiaj po Sumie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  • Dzisiaj również na Mszach św. o godz. 10:00, 15:00 w Długołęce oraz o godz. 11:00 w Bykowie, poświęcenie tornistrów, plecaków i przyborów szkolnych.
  • Kandydaci do bierzmowania z klas pierwszych i drugich szkoły średniej, są zaproszeni dzisiaj na Msze św. o godz. 18:00 a po Mszy na spotkanie.
  • Jutro z naszej parafii wyrusza pielgrzymka w Beskid Żywiecki. O 6:30 Msza św. i po niej wyjazd.
  • W środę 8 wrzenia przypada święto Narodzenia NMP – MB Siewnej. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8:00, 17:00 w Bykowie oraz o 18:00.
  • W przyszła niedzielę beatyfikacja Sług Bożych ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. Zapraszamy o godz. 21:00 na Apel Jasnogórski i dziękczynienie za beatyfikacje.
  • Tradycyjnie w piątek 17 września nasza archidiecezja ma czuwanie na Jasnej Górze. O godz. 18:00 Msza św., po niej różaniec i Apel Jasnogórski. Wyjazd z naszej parafii o godz. 13:30. Powrót około godz. 1 w nocy. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii.