Ogłoszenia XXIII Niedziela zwykła 6.09.2020 r.

  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na sumie będziemy dziękować Panu Bogu za plony ziemi, a po dożynkach zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. We wtorek obchodzić będziemy święto Narodzenia NMP.
  3. Rodziców dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św., zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19:00. Spotkanie odbędzie sali na plebanii.
  4. W przyszłą niedzielę nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18:00. Także za tydzień na sumie podziękujemy p. Paulinie Budzińskiej, która kończy posługę organisty w naszej wspólnocie. 
  5. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 11:00 w wikarówce.
  6. Od dzisiejszej niedzieli do niedzieli 20 września włącznie w naszym kościele będzie odprawiana dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 15:00 dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. Prosimy całą wspólnotę o otoczenie modlitwą dzieci i rodziców w tym czasie bezpośredniego przygotowania. 
  7. Pielgrzymka w Beskid Żywiecki, która miała odbyć się w maju, zostaje przesunięta na maj przyszłego roku. 
  8. W minionym tygodniu zakończyły się prace przy remoncie elewacji naszego kościoła. Dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą w ostatnich dniach pomagali przy kościele. Za tydzień II niedziela miesiąca taca przeznaczona będzie na spłatę zakończonego remontu. Do spłaty pozostało nam jeszcze 30 tys. zł. Bóg zapłać wszystkim wspierającym duchowo i finansowo zakończony remont.
  9. Tydzień temu w czasie kwesty i sprzedaży ciast na rzecz chorego Filipa Szczerka zebrano kwotę 7 833, 72 zł. i 10 euro. 
  10. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszła Janina Sikorska. Prośmy dla niej o radość życia wiecznego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *