Ogłoszenia XXIV Niedziela zwykła 13.09.2020 r.

1. Dzisiaj 13 dzień września. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy o godz. 18:00
  2. Dzisiaj również II Niedziela miesiąca dziękujemy wszystkim wspierającym fundusz remontowy naszego kościoła i spłatę zakończonego remontu elewacji. Przypominamy także o ofiarach na sprzątanie naszego kościoła (40 zł. od rodziny na rok).
  3. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża św. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8:00, 17:00 w Bykowie, 18:00. Po wieczornej Mszy św. adoracja Krzyża w duchu modlitw Taize.
  4. We wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Na Mszy św. wieczornej modlić się będziemy w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci – zachęcamy również do przyłączenia się do tej wspólnoty.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii o. Macieja Miąsika ze zgromadzenia Misjonarzy Kombonianów, który na Mszach świętych będzie głosić kazania dzieląc się swoim doświadczeniem misji a po Mszach świętych będzie możliwość wsparcia dzieła misyjnego poprzez nabycie różnych materiałów misyjnych.
  6. Także w przyszłą niedzielę po sumie rozpoczniemy Nowennę do św. Michała Archanioła przygotowującą nas do uroczystości odpustowej naszej parafii.
  7. Dziękujemy Pani Paulinie Budzińskiej za jej wieloletnią posługę organisty i opiekunki scholi w naszej wspólnocie. Niech Pan wynagrodzi dobro nam wyświadczone i błogosławi na nowej drodze życia.