Ogłoszenia XXIX Niedziela zwykła – 17.10.2021 r.

• Od dzisiejszej Niedzieli, siedem razy w roku, będą razem z nami modlić się klerycy MWSD we Wrocławiu. Serdecznie witamy dk. Wojciecha Porzuczek.
  • Wczoraj odbyła się piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy. Z naszej wspólnoty uczestniczyło w niej około 60 pielgrzymów. Dziękujemy wszystkim za trud wspólnego pielgrzymowania.
  • W minionym tygodniu został wykonany pierwszy etap renowacji Tablicy Fundacyjnej naszego kościoła. Kolejne etapy zostaną dokonane w przyszłym roku, a będzie to: ręczne doczyszczenie i impregnacja piaskowca, polerowanie płyt marmurowych, złocenie liter i monstrancji.
  • Najbliższa środa jest trzecią miesiąca, dlatego w ramach Nowenny, kazania z cyklu: „Modlitwa psalmami”. W najbliższą środę pochylimy się nad Psalmem 2 – „Mesjasz Królem”.
  • Rodziców dzieci klas trzecich, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św., zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:00 w kościele.
  • W piątek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, po wieczornej Mszy zapraszamy na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  • Mieszkańców Bykowa, chcących zaangażować się w odnowę życia religijnego, zapraszamy na spotkanie do kościoła w Bykowie, w przyszłą Niedzielę o godz. 16:00.
  • Lista uczestników pielgrzymki szlakiem kolędy Cicha Noc i najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Salzburgu w Austrii oraz w Pradze w Czechach, został zamknięta. Można wpisywać się na listę rezerwową. Osoby zapisane prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł.