Ogloszenia XXIX Niedziela zwykła – 18.X.2020 r.

  1. W związku z nowymi obostrzeniami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia w strefie żółtej w kościele jednocześnie może przebywać 1 osoba na 4m2. W naszej wspólnocie przedstawia się to następująco: kościół parafialny 82 osoby, kościół w Bykowie 65 osób a w kaplicy mszalnej w Kamieniu 21 osób.
  2. W miniony wtorek u ks. Jarosława potwierdzono obecność covid19. Ks. Jarosław czuje się dobrze i łagodnie przechodzi chorobę. Do 23 października przebywa w izolacji na plebanii bez żadnego kontaktu z proboszczem i panią Kazią. Natomiast ks. Rafał i p. Kazia, są poddani kwarantannie do 22 października – jeśli nie pojawią się żadne objawy. Informujemy, że kościół został wczoraj zdezynfekowany przez profesjonalną firmę. Ks. Rafał wraz z pozostałymi domownikami plebanii, dziękuje za wszelkie oznaki życzliwości i dobroci. Dziękuje także za modlitwę i zapewnia o swojej za całą wspólnotę. 
  3. Do zakończenia kwarantanny na plebanii, życie parafialne, będzie wyglądało w następujący sposób: Msze św. poranne w tygodniu będą odprawiane w zamówionych intencjach na plebanii bez udziału wiernych.Msze św. wieczorne o godz.18:00, będą odprawiane w kościele razem z nabożeństwami różańcowymi o godz. 17:15. (Odprawiać je będą zaproszeni księża) Kancelaria parafialna jest nieczynna w tym tygodniu. Nie odbywają się żadne spotkania formacyjne. Nie będzie nabożeństwa do św. Jana Pawła II
  4. Do czasu poluzowania obostrzeń wydanych przez Ministerstwo Zdrowia zawieszone są: Przygotowanie do I Komunii św. (prosimy, aby deklaracje zgłoszeniowe dzieci, wysyłać na adres mailowy parafii) Przygotowanie do sakramentu Bierzmowania. 
  5. Do wieczności z naszej wspólnoty w minionym tygodniu odeszła Sylwestra Szymańska. Prośmy dla niej o życie wieczne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *