Ogłoszenia XXV Niedziela zwykła – 19.09.2021 r.

  • Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Ofiary składane na tacę przekazane będą na katolickie Radio Rodzina. Dzisiaj także na Sumie o godz. 12:00 będziemy dziękować Panu Bogu za plony i owoce ziemi tego roku.
  • Jutro na Mszy św. wieczornej rozpoczynamy Nowennę do św. Michała Archanioła, przygotowujący nas do uroczystości odpustowej naszej parafii, którą będziemy przeżywać 29.09. Uroczystościom odpustowym przewodniczyć będzie ks. bp Jacek Kiciński. Uroczystość odpustowa rozpocznie w naszej wspólnocie Rok Jubileuszowy 300lecia naszego Kościoła. 
  • Zapraszamy na spotkanie podsumowujące Festyn Rodzinny a także organizacyjne przed rozpoczęciem Roku Jubileuszowego naszego Kościoła, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:00 na plebani.
  • Spotkanie dla rodziców dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii św. w środę o godz. 19:00 w kościele.
  • W przyszłą sobotę i Niedzielę przeżywać będziemy I Komunię św. Dwie klasy przystąpią do komunii w sobotę o godz. 10:00 i 12:00 oraz dwie klasy w Niedzielę o godz. 10:00 i 12:00. Informujemy, że do kościoła w czasie uroczystości I Komunii św. będą mogli wejść tylko rodzice i rodzice chrzestni. Prosimy – wyjątkowo – o wybranie innych godzin Mszy św. Otoczmy też jako wspólnota naszą modlitwą dzieci i ich rodziców w tym ważnym dla nich dniu. Niech obecność Pana Jezusa, przyjęta pod postacią Chleba, stanie się umocnieniem wiary i przyjaźni z Bogiem dla dzieci i ich rodzin. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *