Ogłoszenia XXV Niedziela zwykła – 20.09.2020 r.

  1. Dziękujemy o. Maciejowi, za słowo i świadectwo misji. Zachęcamy do wsparcia dzieła misyjnego poprzez nabycie różnych materiałów misyjnych.
  2. Dzisiaj po sumie rozpoczniemy Nowennę do św. Michała Archanioła przygotowującą nas do uroczystości odpustowej naszej parafii. Nowenna w tygodniu odmawiana będzie po wieczornej Mszy św. a w przyszłą niedzielę po Mszy o 8:00 rano.
  3. We wtorek nabożeństwo do św. Jana Pawła II o godz. 17:30
  4. W piątek spowiedź św. dla rodziców, chrzestnych i rodzin dzieci pierwszokomunijnych od godz. 16:30.
  5. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych w sobotę według podanego planu.
  6. W sobotę z racji spowiedzi dzieci kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej w wspólnocie na Mszy o godz. 10:00 i 12:00 pięćdziesięcioro sześcioro dzieci przystąpi do I Komunii św. Otoczmy te dzieci naszą modlitwą. Prosimy także, aby w przyszłą niedzielę wybierać inne godziny Mszy św.
  8. Informujemy, że rozpoczęcie przygotowania do I Komunii św. obecnych klas trzecich i do Sakramentu Bierzmowania klas ósmych i pierwszych szkoły średniej rozpocznie się po wizytacji kanonicznej (11 październik). Daty tych spotkań podamy na początku października.
  9. Sołtys Długołęki zaprasza na zebranie wiejskie 24 września: I termin 18:00; II termin 18:15 na stadionie lekkoatletycznym w Długołęce. Tematem zebrania będzie fundusz sołecki na rok 2021 – zgłaszanie wniosków i głosowanie nad wnioskami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *