Ogłoszenia XXVI Niedziela zwykła – 26.09.2021 r.

  • Wczoraj i dzisiaj 69 dzieci przystąpiło do I Komunii św. Dziękujemy rodzicom tych dzieci za dar serca dla naszego kościoła w postaci dwóch kompletów obrusów ołtarzowych. W przyszłą Niedzielę w Bykowie do I Komunii św. przystąpi 9 dzieci a o godz. 15:00 w Długołęce 33 dzieci przeżywać będzie rocznicę I Komunii św. Otoczmy te dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.  
  • Nowenna do św. Michała Archanioła dzisiaj po Mszy św. o godz. 8:00 i 18:00. W poniedziałek i wtorek po wieczornej Mszy św.
  • W środę przypada Uroczystość św. Michała Archanioła – Patrona naszej Parafii. Msze św. o godz. 8:00, 16:00 w ramach Białego Tygodnia i uroczysta Suma Odpustowa i procesja Eucharystyczna o godz. 18:00. Przewodniczyć jej będzie o. bp. Jacek Kiciński. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji całej naszej Parafii. Uroczystością Odpustową rozpoczniemy Jubileusz 300lecia naszego parafialnego kościoła.
  • W piątek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa codziennie o godz. 17:15.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca:
  • W piątek ksiądz proboszcz odwiedzi swoich chorych od godz. 9:00. Spowiedź św. od godz. 16:30. Na zakończenie nabożeństwa różańcowego Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania.
  • W sobotę Msza św. o godz. 8:00 o Niepokalanym Sercu NMP i modlitwy pierwszej soboty. Ksiądz wikariusz odwiedzi swoich chorych od godz. 10:00.
  • W przyszła Niedzielę po Sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *