Ogłoszenia XXVII Niedziela zwykła – 3.10.2021 r.

• Dzisiaj w Bykowie do I Komunii św. przystąpi 9 dzieci a o godz. 15:00 w Długołęce 40 dzieci przeżywać będzie rocznicę I Komunii św. Otoczmy te dzieci i ich rodziców naszą modlitwą.
  • W minioną środę przeżywaliśmy Święto Patronalne naszej Parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg uroczystości odpustowej.
  • W tym tygodniu przypada uroczystość odpustowa w kościele filialnym w Bykowie. W czwartek w święto Matki Bożej Różańcowej, zapraszamy na uroczystą Mszę św. odpustową do Bykowa na godz. 18:00. Dzień odpustu w Bykowie, jest również III Parafialną Pielgrzymką Żywego Różańca. W Długołęce nie będzie Godziny św. z racji I czwartku miesiąca.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15.
  • Zapraszamy rodziców kandydatów do Bierzmowania na spotkanie w najbliższą środę o godz. 19:00 w kościele.
  • Spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św., odbędzie się w środę 20 października o godz. 19:00.
  • Spotkanie kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 10:00.
  • W sobotę 16 października odbędzie się jednodniowa Piesza Pielgrzymka z Wrocławia do Grobu św. Jadwigi Śl. w Trzebnicy. Zapisy w zakrystii.
  • Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę szlakiem kolędy Cicha Noc i najpiękniejszych Jarmarków Adwentowych. Pielgrzymka do Salzburga w Austrii oraz do Pragi w Czechach. Szczegółowy plan do odebrania w zakrystii lub do pobrania na stronie parafialnej. Termin 26-29.11.2021 r. koszt 1000 zł. + 50 euro. Zapisy u p. Krystyny Wachowiak (tel. 607 153 400).